Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Mostowcy w Zembrzycach

Mostowcy w ZembrzycachTrwa budowa obwodnicy Zembrzyc i mostu na Skawie. To pierwszy w Małopolsce most podwieszony. Obiekt klasy A jest czteroprzęsłowy, ma belkowo-płytową konstrukcję pomostu. Żelbetowy pylon, wysoki na ponad pięćdziesiąt metrów, ma dwa asymetryczne ramiona w kształcie góralskich ciupag. Postępy prac na budowie obserwowali uczestnicy wycieczki technicznej zorganizowanej przez małopolski oddział ZMRP, MOIIB i krakowskie SITK.

Komentarze  

 
Gość
0 #1 Gość 2010-01-06 14:27
:-)
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
Gość
0 #2 Gość 2010-05-18 14:20
;-)
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Mostowcy w Zembrzycach