Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zimowy test

Zimowy test„Miasteczko holenderskie”, pilotażowy projekt uspokojenia ruchu w Puławach, poddane było „srogiemu sprawdzianowi”. Projektanci z EKKOM adaptując holenderskie rozwiązania musieli przewidzieć m.in. poruszanie się po jezdniach pługów śnieżnych. Czy nawet w dniach największych od wielu lat śnieżyc drogi były przejezdne?

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież