Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nie sztuka dojechać, sztuka zaparkować

Parkowanie w mieście jest coraz  większym problemem także dla tych, którzy odpowiadają za infrastrukturę drogową. Nawet na nowych osiedlach mieszkaniowych nie ma gdzie postawić samochodu. Inwestorom bardziej opłaca się budowa kolejnego bloku niż parkingu. Niezbędna jest właściwa polityka parkingowa miasta. Kraków zmierza w kierunku parkingów podziemnych i systemu park and ride.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Zarządzanie Nie sztuka dojechać, sztuka zaparkować