Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ulica Dziurowa

Zima zrobiła swoje. Pozostawiła dziury w drogach i w budżetach ich zarządców. Zgodnie z zasadą, że nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej, pojechaliśmy do… Kambodży. Tam jest „droga w dziurze”. Służy jako alternatywa dla wiecznie zakorkowanej trasy. Dla każdego, kto choć raz pojedzie tą ulicą, kilka dziur w innej jezdni nie będzie kłopotliwe. A dla wszystkich zarządzających drogami może być pocieszeniem, że na ich drogach nie jest jeszcze tak źle! Gdzie jest granica między wiosennym łataniem dziur, a kapitalnym remontem wiedzą wszyscy drogowcy. Także o tym, że na utrzymanie dróg wciąż brak pieniędzy.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież