Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Parking podziemny pod Wawelem cz. II

Parking podziemny pod Wawelem cz. II600 miejsc parkingowych  nieopodal Wawelskiego Wzgórza zapewnia pierwszy w kraju koncesyjny parking podziemny powstały w formule partnerstwa publiczno-prywatnego . Koncesjonariusz, firma Ascan, po 70 latach użytkowania ma przekazać obiekt miastu. Partnerzy zgodnie przyznają, że współpraca podczas realizacji projektu była bardzo dobra. Miastu przybyły miejsca parkingowe i odnowiony Plac na Groblach. Aby zachęcić kolejnych inwestorów władze Krakowa wprowadziły dziesięcioletnie zwolnienie z podatku od nieruchomości dla tych, którzy wybudują ogólnodostępne parkingi wolnostojące. Koncesjonariusz parkingu na Placu przy Groblach zyskał opinię solidnego partnera i dobrej firmy, lecz po niespełna dwóch latach funkcjonowania parkingu, nie liczy na zyski, a jedynie na zwrot poniesionych kosztów. Co może być tego przyczyną?

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Zarządzanie Parking podziemny pod Wawelem cz. II