Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

GDDKiA pracuje nad stworzeniem nowoczesnego systemu zarządzania ruchem w Polsce

Na początku przyszłego roku GDDKiA chce rozpocząć wybór konsultanta wdrożenia Krajowego Systemu Zarządzania Ruchem. Pierwsze projekty finansowe z instrumentu „Łącząc Europę” rozpoczną się w 2015 r. Na razie działa strona internetowa, na której GDDKiA prezentuje dokumenty i specyfikacje dla dostawców. Ma to ułatwić stworzenie spójnego systemu. Pierwszym krokiem GDDKiA jest uruchomienie strony internetowej, na której publikowane są dokumenty związane z przygotowaniem i wdrożeniem Krajowego Systemu Zarządzania Ruchem. Podmioty zainteresowane współpracą będą mogły sprawdzić wymagania techniczne dotyczące sprzętu i oprogramowania.

 

Komentarze  

 
Piotrek
0 #1 Piotrek 2013-12-02 16:44
Zapraszam do Holandii, ponieważ to właśnie od tego kraju powinniśmy uczyć się jak planować i budować drogi, a następnie zarządzać ruchem na nich. Nie przez przypadek infrastruktura Kraju Tulipanów wybierana jest najlepszą na świecie.
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
adam
0 #2 adam 2013-12-17 18:20
Ja mam dwa pytania
1. Czy w założeniu będzie wykorzystanie monitoringów już istniejących?
2. Czy system będzie spójny z systemem IMGW - to jest też budżet Państwa
3. Czy z danych systemu będą korzystać np. leśnicy, służby przeciw powodziowe
4. Czy system będzie pokrywał obszary które już są monitorowane i będzie współpraca służb nie tylko drogowych ale np drogowych i leśnych
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Zarządzanie GDDKiA pracuje nad stworzeniem nowoczesnego systemu zarządzania ruchem w Polsce