Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nowa krakowska strefa płatnego parkowania od marca. Co z abonentami?

W związku z przesunięciem daty poszerzenia strefy płatnego parkowania, abonamenty mieszkańców wydane na miesiąc luty zostaną automatycznie przedłużone - zapewnia Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie. Jeżeli ktoś nie chce z tego skorzystać możne się zgłosić do jednego z Biur Strefy Płatnego Parkowania w celu zwrotu pieniędzy za niewykorzystany abonament.Przypomnijmy, że krakowska strefa płatnego parkowania zacznie obowiązywać na terenie Starego Podgórza, całych Grzegórzek wraz z osiedlem Oficerskim, Krowodrzy i części Zwierzyńca. Mieszkańcy obszarów, o które poszerzono strefę płatnego parkowania mają prawo do zakupu abonamentów postojowych. O ulgowe abonamenty mogą się też starać osoby niepełnosprawne oraz mikroprzedsiębiorcy.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Zarządzanie Nowa krakowska strefa płatnego parkowania od marca. Co z abonentami?