Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Po wakacjach Kraków znów ma zwiększyć strefę płatnego parkowania

Krakowian czeka kolejne rozszerzenie strefy płatnego parkowania. Tym razem chodzi o usytuowane bardzo blisko centrum miasta Dębniki. Poprosili o to sami mieszkańcy, którzy wskazują na brak miejsc parkingowych. Od marca strefa objęła część Krowodrzy, Stare Podgórze, okolice ronda Grzegórzeckiego i Mogilskiego. Najprawdopodobniej tuż po wakacjach za postój trzeba będzie płacić również w Dębnikach. Problem z miejscami parkingowymi to efekt wprowadzenia opłat za parkowanie w sąsiednich dzielnicach. Dotychczasową strefę obejmującą Stare Miasto i Kazimierz powiększono bowiem o Stare Podgórze, część Starych Grzegórzek, Zwierzyniec i Starą Krowodrzę. 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Zarządzanie Po wakacjach Kraków znów ma zwiększyć strefę płatnego parkowania