Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tunel pod kontrolą

Tunel pod kontroląNajdłuższy w Polsce tunel tramwajowy monitorują dziesiątki kamer i czujników. W dwóch punktach SOP nieprzerwanie prowadzony jest monitoring. Sterowanie ruchem odbywa się przy użyciu jednego z najnowocześniejszych systemów. Tunel biegnie od Ronda Mogilskiego do Politechniki Krakowskiej i jest częścią Krakowskiego Szybkiego Tramwaju.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Zarządzanie Tunel pod kontrolą