Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Parkomaty w Krakowie

Parkomaty w Krakowie 215 parkomatów zamontowano na ulicach Krakowa. Do końca roku przybędzie jeszcze 100. System, który kosztował 10,5 miliona złotych, ma usprawnić opłaty za parkowanie, zwłaszcza w ścisłym centrum miasta. W tym roku planowane jest także otwarcie płatnych parkingów na kilkaset miejsc.

Komentarze  

 
Gość
0 #1 Gość 2009-07-28 07:47
Do parkomatów trzeba mieć ściśle wyliczoną kwotę pieniędzy bo nie wydają reszty, wystarczy że braknie nam np. 10gr a chcemy parkować godzinę która kosztuje 3 zł to drukuje bilecik za 0.5godziny , które kosztuje 2 zł i nie zwraca reszty. Poza tym są dość rzadko porozstawiane od siebie np. na początku i końcu ulicy i gdy uda nam się zaparkować gdzieś w środku to trzeba czasem przebyć drogę z 300m (tam i z powrotem) żeby ustalić z tą maszyną szczegóły i wrócić do auta żeby pozostawić bilecik co oczywiście zajmuje trochę czasu, nie mówiąc już o tym gdy ktoś przyjedzie z dziećmi.
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Zarządzanie Parkomaty w Krakowie