Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Brd w Polsce cz.II

„ Stan bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce” – referat nadkom. Rafała Kozłowskiego, zastępcy dyrektora Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji, wygłoszony podczas konferencji we Wrocławiu.

 

Komentarze  

 
Gość
0 #1 Gość 2011-08-04 22:13
Jest Pan pierwszym policjantem, który odważył się przyznać, że fakty przeczą obiegowej opinii, iż pijani są winni wszystkiemu. Można śmiało stwierdzić, że skoro z ogółu sprawców wypadków tylko 10% było pod wpływem alkoholu to można przyjąć że tylko w 10% tych przypadków alkohol faktycznie był przyczyną zdarzenia na drodze, a reszta sprawców została zwyczajnie "wrobiona" w sprawstwo, to wyłapanie wszystkich pijanych na drogach może teoretycznie obniżyć ilość wypadków o 1%. Problem w tym, że policja drogowa poświęca pewnie 80% sił i środków na walkę z "pijaństwem" na drogach czyli w zasadzie walkę z wiatrakami i to za nasze podatki...
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Nauka i wiedza Referaty Brd w Polsce cz.II