Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Sąsiedztwo pieszych i rowerzystów

Ścieżki rowerowe właściwie oddzielone od tras dla pieszych oraz rozwiązania, które zamiast uprościć skomplikowały komunikację. Tomasz Wawrzonek z Zarządu Dróg i Zieleni w Gdańsku przedstawił i omówił konkretne rozwiązania komunikacyjne służące uregulowaniu ruchu rowerowego w mieście (KLIR, 5 marca br.).

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Nauka i wiedza Referaty Sąsiedztwo pieszych i rowerzystów