Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Hałas - drogi i ulice cz. I

Hałas w otoczeniu dróg i ulic cz. I„Wybrane charakterystyki ruchu i rodzaju nawierzchni na poziom hałasu w otoczeniu dróg i ulic” – dr hab. Władysław Gardziejczyk, profesor Politechniki Białostockiej.

Komentarze  

 
Gość
0 #1 Gość 2010-02-01 01:42
Bardzo dobry wykład- szkoda, że nie ma analizy w dalszej doległości od drogi.
Ciekaw jestem jakie jest spodziewane natężenie hałasu 500 m od now powstłej dorgi 80km/h bez w zasadzie ruchu ciężarowego w miejscu ?rondo?...
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Nauka i wiedza Referaty Hałas - drogi i ulice cz. I