Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Skymeter – nagrody za innowacje cz.III

Skymeter – nagrody za innowacje cz.IIISkymeter to małe urządzenie, które umożliwia automatyczne pobieranie różnego rodzaju opłat za korzystanie z infrastruktury drogowej i użytkowanie samochodu. Jego nowatorskie rozwiązanie, a przede wszystkim możliwości sprawiły, że firma Skymeter z Kanady zdobyła główną nagrodę za innowacje na Targach Intertraffic w Amsterdamie.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje Skymeter – nagrody za innowacje cz.III