Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Uprawnienia budowlane

Niemal 270 osób stanęło przed Okręgową Komisją Kwalifikacyjną Małopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. Starają się o nadanie uprawnień budowlanych. 13 sesja egzaminacyjna, jak pokazały wyniki jej pisemnej części, nie jest pechowa. Zdało ją o wiele więcej uczestników, niż zazwyczaj. Uprawnienia przyznawane są w dziewięciu specjalnościach.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje Uprawnienia budowlane