Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Miliardy na drogi

Miliardy na drogi"W tym roku do dyspozycji GDDKiA rząd postawił 33 miliardy złotych. Tak wielkich środków nigdy wcześniej w historii Polski nie przeznaczaliśmy na infrastrukturę drogową. Wierzę, że uda się wykorzystać prawie wszystkie środki i to także dzięki lepszemu wyposażeniu w sprzęt po Targach Kieleckich" – przyznał Cezary Grabarczyk, minister infrastruktury. Podczas konferencji prasowej na XVII Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA w Kielcach zapewnił również, że GDDKiA będzie dbać o właściwą jakość dróg oddawanych do użytku.

 

Komentarze  

 
Gość
0 #1 Gość 2011-05-13 17:16
33 mld, chyba jenów...
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje Miliardy na drogi