Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Strategie dla ITS

Strategie dla ITSDziś niemal niemożliwe jest zarządzanie ruchem o dużym natężeniu bez ITS. Przeznaczone na ten cel fundusze europejskie umożliwiają wprowadzanie wielu rozwiązań. W ponad dziesięciu polskich miastach realizuje się projekty wykorzystujące różnorodne systemy i technologie. To tylko część przedsięwzięć, które wpływają na lepsze zarządzanie transportem i komunikacją. Podczas seminarium „Drzwi Otwarte Centrum Zarządzania Ruchem w Strykowie poruszano najważniejsze zagadnienia związane z Inteligentnymi Systemami Transportowymi - od budowy Krajowego Systemu Zarządzania Ruchem po nowatorskie rozwiązania ITS w Systemach Osłony Meteorologicznej i Zarządzania Ruchem.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje Strategie dla ITS