Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wibroszyn 2013

Stan badań, metody pomiarów i diagnostyki poziomu hałasu i drgań, rozwiązania inżynieryjne - sposoby ochrony budynków i ludzi w budynkach przed nadmiernym oddziaływaniem hałasu i drgań, w tym projektowanie nowoczesnych nawierzchni szynowych z zastosowaniem rozwiązań wibroizolacyjnych, ekologia i aspekty prawne były tematem VIII Seminarium pt. „WPŁYW HAŁASU I DRGAŃ WYWOŁANYCH EKSPLOATACJĄ TRANSPORTU SZYNOWEGO NA BUDYNKI I LUDZI W BUDYNKACH – DIAGNOSTYKA I ZAPOBIEGANIE ”WIBROSZYN-2013”, które odbyło się w Krakowie w dniach 12 i 13.09.2013. Seminarium przygotował Instytut Mechaniki Budowli Politechniki Krakowskiej.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje Wibroszyn 2013