Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kraków. Koniec wakacji – początek utrudnień komunikacyjnych

W poniedziałek 26 sierpnia nastąpi planowe wyłączenie z eksploatacji torowiska tramwajowego w ciągu alei Pokoju w związku z rozbudową skrzyżowania z ulicą Lema. W związku z tym przez okres około 4 tygodni wprowadzone zostaną następujące zmiany w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie:

  •  linia numer 1 pojedzie ze Wzgórz Krzesławickich do ronda Czyżyńskiego bez zmian, następnie aleją Jana Pawła II i aleją Powstania Warszawskiego do ronda Grzegórzeckiego i dalej po swojej trasie do Salwatora;
  • linia numer 14 zostanie zawieszona;
  • linia numer 22 będzie kursować po skróconej trasie z Borku Fałęckiego przez aleję Pokoju do pętli Dąbie.
  • linia nocna numer 62 zostanie zawieszona. W zamian na całej trasie będzie kursował autobus 62 Za Tramwaj.

W związku z przebudową skrzyżowania alei Pokoju i ulicy Lema kierowcy powinni liczyć się z utrudnieniami i dłuższym czasem przejazdu w rejonie prowadzonych robót z uwagi na zawężenie alei Pokoju do 1 pasa ruchu w każdym z kierunków.

To nie jedyne utrudnienia które czekają na kierowców stolicy Małopolski jesienią.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Utrudnienia drogowe Kraków. Koniec wakacji – początek utrudnień komunikacyjnych