Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przebudowa torowiska przy ul. Lipskiej w Krakowie - zmiana organizacji ruchu

W związku z prowadzonymi pracami przy podłączeniu torowiska szybkiego tramwaju do ulicy Lipskiej od 14 lipca 2014 r. wprowadzone zostały zmiany w organizacji ruchu.

Ze względu na roboty budowlane zajęta będzie część tarczy skrzyżowania ul. Lipskiej z ul. Saską. Przejazd z ul. Saskiej na wprost i w lewo będzie niemożliwy. Z kolei z ul. Lipskiej nie będzie można skręcać w lewo w ul. Saską.

Wprowadzone zostały także zmiany w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej:

linia 20 - będzie kursować na skróconej trasie Cichy Kącik - Gromadzka,

linia 720 - tymczasowa linia autobusowa kursująca na trasie Kuklińskiego - Lipska - Mały Płaszów z częstotliwością 10 minut przez cały dzień.

Tymczasowa linia autobusowa 720 zatrzymywać się będzie na wszystkich istniejących przystankach na swojej trasie.

Prace potrwają co najmniej do połowy sierpnia.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Utrudnienia drogowe Przebudowa torowiska przy ul. Lipskiej w Krakowie - zmiana organizacji ruchu