Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Remont torowiska przy Placu Bohaterów Getta w Krakowie

11.08.2014 r.rozpocznie się remont torowiska na skrzyżowaniu ulic Na Zjeździe i Limanowskiego w Krakowie, który w I etapie zakłada wyłączenie torowiska tramwajowego w ciągu ulicy Na Zjeździe. Wprowadzone zostały od tego czasu zmiany na następujące linie Komunikacji Miejskiej w Krakowie:

• linie 6, 13, 23 – funkcjonować będą bez zmian,
• linie 3, 24, 50, 69 – w obu kierunkach kursować będą przez ulicę Limanowskiego, Krakowską i Dietla,
• linia 79 – zostanie uruchomiona czasowa linia tramwajowa kursująca na trasie: Dworzec Towarowy – Pawia, Westerplatte, Starowiślna, Dajwór – Dajwór (powrót: Św. Wawrzyńca) z częstotliwością 20 min przez cały tydzień.

Bilety okresowe wykupione na linię 3, 24 i 50 zachowują ważność na stałych oraz zmienionych trasach tych linii.

Źródło: ZIKiT w Krakowie

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Utrudnienia drogowe Remont torowiska przy Placu Bohaterów Getta w Krakowie