Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Z sukcesami, choć bez przytupu cz.I

Z sukcesami choć bez przytupu cz.IZakończyły się VIII Międzynarodowe Targi Infrastruktury Miejskiej i Drogowej. Przez trzy dni w Centrum MT Polska w Warszawie ekspozycjom towarzyszyły seminaria i konferencje. Do grona udanych  zaliczą je z pewnością te firmy, które otrzymały swoiste potwierdzenie osiągnięć w polskim drogownictwie, czyli nagrody ministra infrastruktury. W ten sposób wyróżniono osiem firm doceniając je między innymi za solidność i terminowość oraz stosowanie nowoczesnych technologii.  W grupie laureatów znalazły się też firmy wyróżnione przez miesięcznik DROGI. Targi nie spełniły jednak wszystkich oczekiwań , zwłaszcza zainteresowania przez potencjalnych kontrahentów.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Wydarzenia Z sukcesami, choć bez przytupu cz.I