Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wczoraj, dziś i jutro wibroakustyki cz. II

Profesor Zbigniew Engel , wybitny naukowiec , twórca polskiej szkoły wibroakustyki obchodzi 60-lecie pracy zawodowej. Jego dokonaniom poświęcono jubileuszową sesję konferencji WibroTech 2012, która odbywa się w krakowskiej Akademii Górniczo - Hutniczej. Profesor Zbigniew Engel , specjalista w dziedzinach mechaniki i wibroakustyki, doktor honoris causa wielu uczelni zajmuje się między innymi akustyką środowiska i metodami aktywnej redukcji drgań i hałasu. Jak powstawała i jak będzie się rozwijać wibroakustyka?

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Wydarzenia Wczoraj, dziś i jutro wibroakustyki cz. II