Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Strażacy

Strażacy - to oni pierwsi zjawiają się na miejscu wypadku. Rozcinanie drzwi samochodu, wyciąganie rannych, udzielanie pierwszej pomocy – bez tych działań, innym służbom ratunkowym ciężko byłoby wykonywać swoje obowiązki. Oczywiście akcje przeprowadzane przy wypadkach drogowych to jedne z kilku obowiązków strażaków. Krakowska PSP specjalizuje się również w ratownictwie chemicznym, wysokościowym, ma płetwonurków i grupę poszukiwawczą. A wykorzystywany przez nich sprzęt naprawdę robi wrażenie. Zobaczcie Państwo sami.

Komentarze  

 
Guest
-4 #1 Guest 2013-02-19 22:02
Nie lepiej było zaczekac na dzien strażaka z taka laurką? Pewno ze strażaki fajne chopy są (i babki widać tez...) Ale jak ma byc o wypadkach to ja chce zobaczyc jak wycinaja kogos z samochodu a nie historyjki z remizy.
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
Guest
+1 #2 Guest 2013-02-20 10:20
Gościu #1, ty chyba gonisz za sensacją i kręci cię tylko widok krwi na ulicy. Jak nie potrafisz docenić pozytywnego filmu o życiu dzielnych ludzi dlatego że nie pokazują roztrzaskanych samochodów to polecam ci media brukowe. One się w takiej sensacji specjalizują i wszędzie ich pełno. A każdy z tych strażaków bez wahania wejdzie w ogień i w wodę - również po ciebie.
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
autostradowy mietek
+3 #3 autostradowy mietek 2013-02-20 15:19
edroga-może coś o drogach?
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
Vitalik Lwow
0 #4 Vitalik Lwow 2013-02-23 19:40
3 lata wstecz byłem w tam.Tak tam rzeczywiście pracują fachowcy które znają swoją sprawę.Nam Ukraińcom są dlaczego nauczyć się w swoje dobrych druhów Polaków.
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież