Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Opracowania środowiskowe w zakresie wpływu hałasu komunikacyjnego na ptaki

Rozpoczęły się warsztaty szkoleniowe pn.: „Opracowania środowiskowe w zakresie wpływu hałasu komunikacyjnego na ptaki”, organizowane przez Portal drogowy edroga.pl.

 

 

Komentarze  

 
Guest
0 #1 Guest 2013-03-25 10:11
Przyda się wprowadzić w Polsce sprawdzoną i kompleksową metodę oceny wpływu hałasu na ptaki. Bo zalecenia które są w wytycznych GDDKiA to za mało. Czekamy !!!
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Wydarzenia Opracowania środowiskowe w zakresie wpływu hałasu komunikacyjnego na ptaki