Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Hałas, ptaki i procesy sądowe

W dniach 20-22 marca w Zakopanem odbyły się warsztaty szkoleniowe „Opracowania środowiskowe w zakresie wpływu hałasu komunikacyjnego na ptaki”, w czasie których przedstawiciele GDDKiA, GDOŚ i firm z branży ochrony środowiska mogli poznać nową metodę oceny oddziaływania hałasu drogowego i kolejowego na ptaki oraz sposoby planowania działań ochronnych, łagodzących i kompensacyjnych. Warsztaty poprowadził znany niemiecki specjalista w tej dziedzinie, dr Ulrich Mierwald z Kilońskiego Instytutu Ekologii Krajobrazowej.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Wydarzenia Hałas, ptaki i procesy sądowe