Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kraków - trasa muzealna na dwóch kółkach

Dla miłośników rowerowych wycieczek Muzeum Historyczne Miasta Krakowa przygotowało 3 trasy, które połączyły jego oddziały muzealne w tematyczną całość. To pierwszy taki projekt w Polsce. Mapy tras rowerowych możemy znaleźć w centrach informacji turystycznej, pubach, restauracjach, hotelach i hostelach, oraz w oddziałach Muzeum. Przygotowano je tak w języku polskim jak i w angielskim. Gdy nie posiadamy własnego roweru - to bedziemy je mogli znaleźć m.in w Barbakanie. Szykuje się świetna propozycja na wakacyjne zwiedzanie stolicy Małopolski. W ekologiczny, zdrowy i bardzo oryginalny sposób.

Muzealną mapę rowerową znajdziesz tutaj:
http://www.mhk.pl/images/upload/aktualnosci/2014/mapa%20rower(50x60)PL_mala.pdf

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Wydarzenia Kraków - trasa muzealna na dwóch kółkach