Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

3000 wypożyczeń w ciągu doby

17 września pod Magistratem w Krakowie, w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, miały miejsce warsztaty z obsługi miejskich rowerów. Przy okazji odbyło się szkolenie, jak bezpiecznie korzystać z jednośladów w miastach. Z systemu KMK Bike czyli wypożyczalni rowerów miejskich po krakowsku korzysta już ponad 3000 miłośników rowerów w ciągu doby. Jeden rower pomaga w podróży po Krakowie dziesięciu cyklistom. O systemie opowiada krakowski oficer rowerowy Marcin Wójcik.

Komentarze  

 
profile
0 #1 profile 2018-10-31 09:06
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Wydarzenia 3000 wypożyczeń w ciągu doby