Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

INFRASTRUKTURA 2009

INFRASTRUKTURA 2009Firmy projektowe, wykonawcze i produkcyjne, instytucje i stowarzyszenia z branży drogowej przez trzy dni prezentowały się na VII Międzynarodowych Targach Infrastruktury Miejskiej i Drogowej INFRASTRUKTURA 2009. W warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska wystawom i prezentacjom towarzyszyły seminaria i konferencje.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Wydarzenia INFRASTRUKTURA 2009