Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ochrona zwierząt a inwestycje drogowe cz.I

Od lat ekolodzy i drogowcy wypracowują optymalne rozwiązania, które mają służyć zachowaniu korytarzy migracyjnych zwierząt. Osiągnięcia i porażki składają się na doświadczenia wielu państw europejskich starających się uchronić środowisko naturalne przed postępującą cywilizacją. Jak na tle Niemiec, Szwajcarii czy Chorwacji prezentuje się Polska? Co sprawdziło się u naszych południowych sąsiadów a z czym borykają się Austriacy? Przez trzy dni w Łagowie Lubuskim projektanci, inwestorzy, zarządcy dróg i kolei uczestniczyli w Międzynarodowej Konferencji Naukowo - Technicznej „Ochrona dziko żyjących zwierząt w projektowaniu i realizacji inwestycji transportowych – doświadczenia i problemy” zorganizowanej przez Stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot oraz Instytut Biologii Ssaków PAN.

Wybrane referaty z konferencji będziemy sukcesywnie emitować w portalu.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Ochrona środowiska Projekty Ochrona zwierząt a inwestycje drogowe cz.I