Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Drogi dla zwierząt

Przejścia przez drogi dla zwierząt

Zgodnie z łacińską sentencją „Verba docet, exempla trahunt”, czyli „Słowa uczą, przykłady pociągają”, wszelkie rozwiązania projektowe najlepiej oceniać na podstawie konkretnego przykładu. „Ochrona dziko żyjących zwierząt w projektowaniu inwestycji drogowych i procedurach ocen oddziaływania na środowisko. Problemy i dobre praktyki” to szkolenie, podczas którego analizowano projektowane lub istniejące przejścia dla zwierząt.

W Wiśle, gdzie odbyło się trzydniowe szkolenie zorganizowane przez Pracownię na rzecz Wszystkich Istot, weryfikowano wiedzę i umiejętności, także podczas warsztatów.

Komentarze  

 
profile
0 #1 profile 2018-10-31 20:48
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież