Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie stawia na walkę z hałasem. Transnoise 2013

85 % dróg obwodowych w w Małopolsce ma mieć nawierzchnię redukujące hałas.
Taki cel stawia sobie ZDW Kraków. Mówiono o tym podczas II Konferencji ochrony środowiska przed hałasem komunikacyjnym Transnoise 2013 w Zakopanem. Zarząd stawia także na odpowiednie planowanie dróg i tworzenie obwodnic co stwarza możliwość redukcji natężenia ruchu w miastach regionu nawet o 30%. Ma to bezpośredni wpływ na redukcję hałasu na terenach zabudowanych, a dzięki temu mamy unikać budowania ekranów akustycznych pod oknami domów. Omawiano te kwestie na przykładzie Miechowa i Wolbromia. Fragmenty prezentacji.

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Ochrona środowiska Projekty Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie stawia na walkę z hałasem. Transnoise 2013