Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Laboratorium badawcze EKKOM

Laboratorium badawcze EKKOMMetod i środków ochrony przed hałasem jest wiele. Ich właściwy dobór decyduje o zminimalizowaniu skutków oddziaływania hałasu na środowisko. Pierwszym i najważniejszym elementem jest wykonanie pomiarów akustycznych oraz ich analiza. Na ich podstawie są opracowywane mapy akustyczne oraz wszelkie inne projekty dotyczące hałasu. Zajmuje się tym Laboratorium badawcze EKKOM posiadające akredytację PCA w zakresie wykonywania pomiarów równoważnego poziomu dźwięku pochodzącego od dróg, linii tramwajowych i linii kolejowych.

 

Zobacz również na edroga.pl:

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Ochrona środowiska Realizacje Laboratorium badawcze EKKOM