Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W październiku ma być dopuszczony do ruchu cały odcinek autostrady A4 między Krakowem a Rzeszowem

Odcinek będzie miał jedną z najdłuższych estakad w Polsce nad rzeką Wisłoką. Wybudowano też Obwód Utrzymania Autostrady z magazynem soli drogowej, zapleczem zarządcy drogi oraz siedzibą ratownictwa drogowego i policji autostradowej. Jest tu także długi na 3 km i szeroki na 36 m Drogowy Odcinek Lotniskowy. Na jego początku i na końcu zaprojektowano miejsca postojowe dla czterech samolotów. Będą tu mogły lądować tak myśliwce F-16 jak i samoloty transportowe np. Hercules. Kierowcy mają tędy jeździć już z końcem października.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje W październiku ma być dopuszczony do ruchu cały odcinek autostrady A4 między Krakowem a Rzeszowem