Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Drogie lato kierowców

Egipt czy spekulanci - kto, czy też co - bardziej wpłynie tego lata na ceny paliw na stacjach benzynowych? Eksperci szacują, że jeszcze w lipcu benzyna  zdrożeje o 30 groszy na litrze. Czyli może się zbliżyć do poziomu 6 złotych za litr. Cena baryłki roby naftowej na giełdzie  tylko w ostatnim czasie wzrosła o 10 dolarów. Jedno jest pewne – planując wakacyjne podróże samochodem musimy się liczyć z wyższymi kosztami tankowania.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Wydarzenia Drogie lato kierowców